1
2
3
4
5
6
Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia Parafialne»12 sierpnia 2012 r.

12 sierpnia 2012 r.

    
We wtorek, 14 sierpnia wigilia odpustu ku czci Wniebowzięcia NMP. O godz. 17,00, na cmentarzu parafialnym, różaniec wypominkowy i później Msza św. Okazja do spowiedzi. Po Mszy św. dla gości przybyłych z daleka będzie możliwość poświęcenia nowych pomników.
[f]
  1. Główna uroczystość odpustowa 15 sierpnia. Porządek Mszy św.8,00, 9,30, 12,00. Proszę aby w procesji wzięły udział dzieci I Komunijne w strojach. Dziewczynki będą sypały kwiatki, starsze dzieci niosły poduszki z symbolami religijnymi. Proszę strażaków o czynny udział w procesji odpustowej. Dziewczęta proszę o niesienie szarf przy sztandarach. Próba dla dziewczynek sypiących kwiaty i niosących poduszki w poniedziałek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy. Również w poniedziałek o godz. 17.00 spotkanie dla ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.
  2. Trwa remont naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy rodzinom za przygotowanie posiłków dla pracowników: p. Chruścickim z Rudzienka, P. Karpińskim z Michowa, p. Litwinkom z Michowa, i p. Nowakom z Dębin. O taką pomoc prosimy także w tym tygodniu.
  3. Legion Maryi organizuje pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 7-8 września br. Trasa pielgrzymki: Michów - Gidle - Częstochowa. Koszt 60 zł. Zapisy przy stoliku z prasą religijną.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła mieszkańcom Michowa z ul Spokojnej. O tę posługę prosimy na uroczystość odpustową mieszkańców ul. 1000- lecia.

Ogłoszenia duszpasterskie

  • 14 grudnia 2014 r. +

    Dzisiaj rozpoczęły się rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Czytaj dalej…
  • 1

Kontakt

Parafia Rzymskokatolicka
pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

ul. Partyzancka 5
21 - 140 Michów
tel. 81 85-66-027


Formularz kontaktowy