18 listopada 2012 r.

Dzisiaj rozpoczy­nają się kon­fer­encje przed­małżeńskie. Pier­wsze spotkanie o godz. 15,00 w budynku parafialnym.
  1. W środę 21 XI Ofi­arowanie NMP. W czwartek 22 XI św. Cecylii patronki muzyki koś­ciel­nej. Życzymy naszemu P. Organiś­cie i Chórowi koś­ciel­nemu jak najwięcej radości z gra­nia i śpiewania.
  2. Za tydzień ostat­nia niedziela roku litur­gicznego Uroczys­tość Jezusa Chrys­tusa Króla Wszechświata. Za 2 tygod­nie rozpocznie się Adwent.
  3. Bóg zapłać za sprzą­tanie i deko­rację koś­cioła mieszkań­com Łukaw­icy. Ponieważ kwiatki są jeszcze ładne mieszkańcy Łukaw­icy złożyli ofi­arę na koś­ciół 170 zł. Za tydzień proszę o sprzą­tanie koś­cioła mieszkańców Łukawki.
  4. Trwają prace przy remon­cie naszego koś­cioła. W tym tygod­niu pra­cow­ali dekarze przy wieży naszego koś­cioła jak również wieża naszego koś­cioła została poma­lowana. Za prace malarskie zapłaciłem 1100 zł. Jutro mam zapłacić dekar­zom za postaw­ie­nie wieży, umo­cow­anie jej 5000 zł. Samo pokrycie wieży blachą ma kosz­tować prawie 46 tys. zł. Rozpoczęliśmy prace przy sprzą­ta­niu wokół koś­cioła. Bóg zapłać za pomoc naszym parafi­anom: wtorek i sobotę Jerzy Bogusz z Michowa w czwartek z Meszna: Józef Kręgiel, Walde­mar Korzeniowski, Zbig­niew Cieśla. Proszę również o pomoc w tym tygod­niu: poniedzi­ałek, wtorek, czwartek i sob­ota po 2 osoby. Potrzebna byłaby piła motorowa, łapka i obcęgi do wyj­mowa­nia gwoździ. W sobotę chcemy rozpocząć zbi­janie starych tynków. W ten sposób będziemy przy­go­towywać się do prac tynkars­kich w przyszłym roku. Zapraszam do tych prac wioskami: w sobotę Zagóźdź i Składów. Potrzebne będą: przeci­nak, młotek lub jakaś siekierka do skuwa­nia tynków.
  5. Pomod­limy się za śp. Jan Wawer ze Skład­owa 62 l.
  6. W wyniku wyborów do Rady dusz­paster­skiej w Parafii Wniebowz­ię­cia NMP w Michowie należy 35 osób: z Michowa: Bochyńska Anna, Bogusz Wiesława, Maruszak Krystyna, Fil­ipek Anna, Jankowska Celina, Górna Maria, Karpińska Stanisława, Kut­nik Wiesław, Budki – Barszcz Agnieszka, Ciotcza — Kar­cz­marz Roman, Wronowska Wiesława, Dębiny– Janek Halina, Kobus Jad­wiga, Gródek– Ste­fa­niak Ewa, Łukaw­ica– Cąkała Bar­bara, Haber Andrzej, Łukawka– Aftyka Zofia, Jankowski Bolesław, Meszno – Kręgiel Maria, Wój­tow­icz Regina, Miastkówek– Par­tyka Renata, Wrótna Maria, Natalin– Pisko­rska Krystyna, Rudzienko I – Chruś­ci­cki Jacek, Gruda Zbig­niew Rudzienko Kol.- Kom­sta Lucyna, Kukier Halina, Rudzienko Biskupie i Krótkie – Polak Teresa, Tatar­czak Agnieszka, Składów – Zakaszewski Jan, Trzciniec — Banucha Katarzyna, Chruś­ci­cka Maria, Wyp­nicha – Wój­tow­icz Euge­nia, Wój­tow­icz Krystyna, Zagóźdź – Cieśla Józef.

Ogłoszenia dusz­paster­skie

• 8 lutego 2015 r. +

We wtorek 10 II imieniny Ks. Jacka. Zachę­cam parafian do złoże­nia życzeń Sol­enizan­towi. Czy­taj dalej…

Kon­takt